رویه ارسال سفارش

 

  روش های ارسال

  • برای سفارش‌های داخل شهر تهران،  در روزهای کاری، قبل از ساعت 17:00 (پنج‌شنبه‌ها تا 16) نسبت به ثبت نهایی سفارشتان اقدام فرمایید، می‌توانید طی فرآیند خرید، روش ارسالی را انتخاب فرمایید که سفارش شما در همان روز به دست شما خواهد رسید. سفارش‌هایی که بعد از ساعت 17:00 (پنج‌شنبه‌ها تا 16) ثبت شوند، روز کاری بعد به دست شما خواهند رسید.
  • برای سفارش‌های خارج از شهر تهران، چنانچه در روزهای کاری، قبل از ساعت 12:00 سفارشتان را نهایی کنید، همان روز تحویل پست و یا سایر شرکت‌های حمل و نقل می‌شوند و بنا به روند آن شرکت ها، بین 1 تا 2 روزکاری به دست شما خواهند رسید. چنانچه سفارشتان را بعد از ساعت 12:00 ثبت فرمایید، صبح روزکاری بعد تحویل پست و یا شرکت‌های حمل و نقل خواهد شد.

 

 

   هزینه‌های ارسال

  • داخل شهر تهران: سفارش‌های داخل شهر تهران، در صورت ثبت سفارش تا ساعت 17:00 (پنجشنبه‌ها تا 16) در روزهای کاری، سفارش شما “همان روز” به دستتان می‌رسد. در صورت ثبت سفارش در خارج از این زمان، روز کاری بعد برایتان ارسال خواهد شد. هزینه پیک بر عهده مشتری است.
  • خارج از شهر تهران: سفارش‌های خارج از شهر تهران توسط پست پیشتاز ارسال می‌شوند که هزینه باید به شماره حساب شایموتل پرداخت شود بعد از تایید واریز وجه، کالا ارسال می گردد.